ورود کاربران ◄
| صفحه کاربران | شماره پشتیبانی ۵ تا ۲۲۶۳۱۰۲۳

اینترنت

ارایه‌ی خدمات از طریق بی‌سیم (Wireless)، یکی دیگر از شیوه‌هایی‌ست که شرکت‌ ، خدمات پهنای باند خود را از طریق آن ارایه می‌دهد. این بخش از خدمات، در تمام مناطقی که امکان استفاده از سیم وجود ندارد و یا فاصله‌ی مشتری از مراکز مخابراتی به قدری است که برقراری ارتباط با سیم برای مشتری مقدور نیست، قابل ارایه است.افزون بر این، مشتریانی که به پهنای باند بیش‌تری نیاز دارند یا مایل نیستند کاربری خط تلفن خود را تغییر دهند، می‌توانند با استفاده از این خدمات به پهنای باند دلخواه و مورد نیاز خود دسترسی یابند. در این روش با استفاده از باندهای فرکانسی مشخص، ارتباط هوایی بین شرکت و سازمان مشتری برقرار می‌شود.

 

پهنای باند اختصاصی

ارایه‌ی خدمات پهنای باند به سازمان‌ها و شرکت‌ها برای سهولت استفاده کاربران از اینترنت و امکان برقراری ارتباط میان نقاط مختلف جغرافیایی و مراکز و دفترهای مختلف سازمان‌ها به آنان ارایه می‌کند.

با استفاده از این خدمات، شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند به صورت دایمی از خدمات اینترنت پرسرعت و دستاوردهای آن بهره‌مند شوند.

با تضمین ۹۹٫۶۹ درصد ضریب دسترسی

 

اینترانت

شبکه‌های خصوصی مجازی یا Virtual Private Network که به اختصار VPN نامیده می شود، امکانی برای انتقال ترافیک خصوصی بر روی شبکه عمومی هستند. به طور معمول از VPN برای اتصال دو شبکه‌ی خصوصی از طریق یک شبکه‌ی عمومی مانند اینترنت استفاده می‌شود. منظور از یک شبکه‌ی خصوصی، شبکه‌ای است که به صورت آزاد در اختیار و دسترس عموم نیست. به طور معمول، برای پیاده سازی VPN دو یا چند شبکه‌ی خصوصی از طریق یک تونل رمز شده به یکدیگر متصل می‌شوند. در واقع به این وسیله اطلاعات در حال تبادل بر روی شبکه‌ی عمومی از دید سایر کاربران محفوظ می‌ماند. VPN را می‌توان بسته به شیوه‌ی پیاده‌سازی و اهداف پیاده‌سازی آن به انواع مختلفی تقسیم کرد. براساس بسترهای انتقال اطلاعات از جمله اینترنت، ارتباطات بین شهری و داخل شهری و یا بر اساس فناوری‌های به کار گرفته شده مانند MPLS، VPLS، VLAN، L2TP و انواع مختلف IP tunnelها و در قالب لایه ۲ و ۳ امکان‌پذیر است. به این وسیله امکان ارتباط شبکه داخلی دو سازمان، یا یک شرکت در سطح یک شهر امکان‌پذیر می‌شود. همچنین امکان ارتباط تلفنی از طریق شماره‌های داخلی سازمان از طریق ارتباط مراکز تلفن میسر می‌شود.

 

اینترنت وایرلس تک کاربره

با نصب یک آنتن در بخشی از پشت بام ساختمان و کشیدن کابل به داخل واحد و با توجه به انتخاب کاربر برای نوع ارسال و دریافت اینترنت در داخل واحد، از سرویس اینترنت به دو صورت وایرلس با استفاده از دستگاه ارسال و دریافت وایرلس (Wireless Router) و یا با استفاده از ارتباط مستقیم کابل با سیستم مورد نظر، می تواند استفاده نماید.

 

اینترنت وایرلس مرکزی

 

با ایجاد زیرساخت اختصاصی در هر ساختمان بدون توجه به محدودیت مکانی و امکانات مخابراتی آن منطقه، اینترنت پر سرعت را با انتخاب کاربر ارایه نموده و نسبت به نوع سیستم مرکزی ارایه شده امکانات متنوعی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.با نصب یک آنتن قدرتمند ارتباط اصلی ساختمان ها با سایت های اصلی شرکت فراهم شده و امکان ارایه سرویس اصلی برای ساختمان ایجاد می گردد. همانگونه که از اسم این روش پیداست از آنتن مرکزی اینترنت نصب شده در محل پروژه، کابل را از طریق دستگاهی به نام Switch به واحد کاربر رسانده و از این به بعد به صورت دلخواه کاربر، اینترنت در واحد تحویل داده می شود.کاربر می تواند با استفاده از تجهیزات ارسال و دریافت وایرلس(Wireless Router) اینترنت را بصورت وایرلس دریافت کند و همزمان چند سیستم را به اینترنت مجهز نماید، در غیر اینصورت با اتصال مستقیم کابل به سیستم، کاربر می تواند از اینترنت بصورت کابلی استفاده کند.

 

XDSL

 

این سرویس برای مجتمع ها، شهرک ها و ساختمان های که بیش از ۱۵ نفر در خواست کننده دارد قابل ارائه می باشد زیرا که تمامی تجهیزات مخابراتی در ساختمان نصب می گردد و درخواست کمتر از ۱۵ واحد هم برای مشترک و هم برای صرف اقتصادی نخواهد داشت. تمامی تجهیزات لازم برای این سرویس در ساختمان نصب می گردد از این رو سرویس های ADSL مزیت هایی نیز با سرویس های که شرکت های دیگر ارائه می کنند دارد که به شرح زیر می باشد:
– بدون نیاز به پرداخت آبونمان بر روی قبض تلفن
– کیفیت بهتر نسبت به تجهیزات مخابراتی
– کیفیت بشتر در سرویس به علت نزدیکی تجهیزات تا کاربر
– عدم نیاز به کابل شبکه در ساختمان