ورود کاربران ◄
| صفحه کاربران | شماره پشتیبانی ۵ تا ۲۲۶۳۱۰۲۳

سقف پنج مگابیتی

با وجود سقف ۵ مگابیتی بازخوانی اطلاعات بر روی سرور های ما ، می توانید شانس نقل و انتقال فایل با سرعت پنج مگابیت بر ثانیه، معادل با ۳۸٫۵ مگابایت در دقیقه را داشته باشید و حجیم ترین فایلها را بدون توجه به سرویس انتخاب شده، تنها در چند دقیقه دریافت کنید!

بدون اشتراک گذاری!

تمامی سرویسهای ارایه شده توسط ما بدون هیچگونه اشتراک و تقسیم بندی است، بر خلاف اغلب سرویس دهنده ها که هر خط اینترنت را به چندین نفر تقسیم می کنند، ما تمامی خطوط را به صورت تمام در اختیار تنها یک کاربر می گذاریم.

بروز رسانی ناد ۳۲

برای تمامی مشترکین سرویسهای نا محدود و حجمی امکان بروز رسانی رایگان آنتی ویروس ناد ۳۲ از راه سرور های گسترش ارتباطات نور ممکن می باشد. بدون نیاز به خرید نسخه اصل آنتی ویروس خود، همیشه به روز و ایمن خواهید بود. برای آموزش استفاده از این خدمات، به این صفحه مراجعه کنید.

سرویس لیچ

اگر شما برای دانلود به سراغ سایتهایی مانند رپیدشیر سر می زنید، می دانید که برای دانلود بی دردسر و سریعتر نیاز به خرید اکانت دارید. با سرویس لیچ، فقط کافیست تا لینک خود را بر روی سرور قرار داده و پس از لحظاتی بدون نیاز به خرید اکانت و یا پرداخت هزینه اضافی، با نهایت سرعت و بدون قطعی، هر چه می خواهید را دانلود کنید.

سرور بازی

لذت بازی های شبکه ای با دوستان و یا خانواده غیر قابل توصیف است! توسط سرور های بازی ما، به نام ترین بازیهای چند نفره را بدون افت سرعت، قطعی و لگ تجربه کرده و از آنها لذت ببرید.

چشم انداز تهران

در بیست و چهار ساعت شبانه روز و سیصد و شصت و پنج روز سال شاهد طلوع و غروب تهران باشید. تصاویر زنده از هر لحظه تهران و در شرایط جوی مختلف، نظاره گر زیبایی این شهر باشید.

شارژ رایگان

تمامی کاربران ما، برای تمامی سرویس ها از دو روز شارژ رایگان بهره مند می شوند. اگر حساب شما تمام شده و نیاز به شارژ مجدد فوری دارید، نیاز به پرداخت هزینه نیست! با یک تماس شما تا دو روز شارژ رایگان داشته و می توانید به ادامه کارتان رسیدگی کنید.

مرکز دانلود

جدیدترین نرم افزارها برای مک و ویندوز را از مرکز دانلود با سرعتی باورنکردنی تهیه کنید! دیگر نیازی به خرید پکیج های نرم افزاری نیست. با این سرویس هر آن چه شما می خواهید در اختیارتان است و می توانید از آخرین نسخه های نرم افزار های کاربردی استفاده کرده و به روز باشید.

پشتیبانی ۲۴/۷

پشتیبانی تلفنی و اینترنتی ما در هر لحظه که نیاز به کمک داشته باشید، آماده پاسخگویی و رفع مشکل می باشد. در تمامی روزهای هفته و تمامی ساعات شبانه روز ما در کنار شما خواهیم بود.